testy sprztu

    


my na Facebooku


 
DAN EUROPE

 

TERMINY WYJAZDÓW NURKOWYCH
W 2019 ROKU

 
nasza baza - wrak Manta
nasz baza w Isku

 
testy sprztu nurkowego
testy sprztu nurkowego

 

najlepsze miejsca nurkowe w pnocno-zachodniej Polsce

 

najlepsze miejsca nurkowe w Niemczech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Testy sprztu nurkowego
Mio mi poinformowa, e nasze centrum udostpnienia nuraskom sprzt nurkowy firm: Bare, Scubatech, Atomic i Ammonitesystem na testy nurkowe. Dziki temu kady z was bdzie mia moliwo sprawdzenia pod wod odpowiednich elementw wyposaenia nurka, ktre by moe pniej zakupicie. Poniej przedstawiamy to, co mona u nas przetestowa.
Sprzt bdzie dostpny po uprzednim kontakcie oraz ustaleniu czasu i miejsca. Osoby, ktre po testach zdecyduj si kupi sprzt nurkowy, mog liczy na atrakcyjne rabaty w naszym sklepie.
Serdecznie zapraszamy!!
Rezerwacja i szczegy testw - tel.: 601725077, e-mail: scn@divedevil.com.pl.
Skrzydła TEC-LINE

Zapraszamy do testownia zestawów wypornościowych (skrzydeł) firmy TecLine do pojedynczych butli i Twinów. jest to sprzęt najwyższej jakości, sprawdzony przez wielu nurków technicznych i rekreacyjnych. ...
Suche skafandry BARE

BARE poświęciło 38 lat na projektowanie i produkcję skafandrów mokrych, suchych i ratunkowych. Szeroki przedział wytwarzanych produktów i wysoki poziom techniczny wymagają zaangażowania w wprowadzanie innowacyjnych technologii oraz dbania o jakość. Wiele z tych innowacji wprowadzonych na rynek zostało zaakceptowane jako norma zarówno przez konsumentów jak i konkurencję.

...
Latarki Ammonitesystem

AmmoniteSystem - latarki głęboko przemyślane...
Firma AmmoniteSystem® od 2006 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją oświetlenia dla płetwonurków. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości systemów oświetlenia podwodnego dla nurkujących na każdym poziomie zaawansowania.
Aktualnie produkujemy 5 typów głowic, które mogą być zasilane przez akumulatory o różnych pojemnościach w zależności ...
Ocieplacze TEC-LINE

Ocieplacze TECLINE 3D MOBILITY serii 290 i 490 przeznaczone są dla wymagających osób do nurkowań w zimnych wodach, Przy ich produkcji wykorzystano najlepsze materiały najnowocześniejsze technologie.Przemyślana i dopracowana konstrukcja zapewnia maksymalną swobodę ruchu oraz komfort cieplny.Ocieplająca warstwa wewnętrzna Fleece została skompresowana dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca pod skafandrem.
Jako warstwę ...

 
  

 

SZCZECIŃSKIE CENTRUM NURKOWE "DIVE DEVIL", 70-376 Szczecin, ul. 5-go Lipca 23 B, tel.: 91 484 0164